Dla kandydatów

StartFarmalitykaDla kandydatów

Dla kandydatów

Droga Maturzystko, Drogi Maturzysto!

Za chwilę czeka Cię jedna z najważniejszych decyzji w Twoim życiu – wybór ścieżki pogłębiania wiedzy, rozwoju i kariery zawodowej. Z doświadczenia wiemy, jak trudna i odpowiedzialna jest to decyzja, dlatego zależy nam, aby pomóc Ci w dokonaniu tego wyboru. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy cykl wykładów/webinariów/dyskusji, abyś mógł dowiedzieć się jak najwięcej o wymarzonym kierunku studiów.

Jeżeli Twoją pasją jest chemia, biologia, zdrowie człowieka, medycyna „szyta na miarę”, holistyczne podejście do leczenia, odkrywanie mechanizmów molekularnych działania leków, diagnostyka laboratoryjna, przemysł farmaceutyczny, wytwarzanie nowych leków i kosmetyków, sprawowanie pieczy nad bezpieczeństwem stosowanych leków, na pewno będziesz mógł dalej rozwijać swoje zainteresowania na jednym z kierunków studiów proponowanych przez Wydział Farmaceutyczny GUMed:

  • farmacja (jednolite studia magisterskie);
  • analityka medyczna (jednolite studia magisterskie);
  • przemysł farmaceutyczny i kosmetyczny (studia II stopnia).

Pamiętaj, że ukończenie studiów na Wydziale Farmaceutycznym gwarantuje nie tylko pracę w aptece lub szpitalnym laboratorium!

Aby dowiedzieć się więcej, zawsze możesz do nas napisać na adres wf.promocja@gumed.edu.pl . Możesz również sam zaproponować, jaki wykład/dyskusja interesowałyby Ciebie, a zrobimy wszystko, by móc sprostać Twoim oczekiwaniom.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami promocyjnymi Uczelni: